İade ve değişim İşlemleri

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Hatalı ve/veya hasarlı ürün gönderimi durumlarında siparişinizi teslim aldığınız kargo (Yurtiçi Kargo ve/veya Aras Kargo) firmasına ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Bu sorunlar dışında, farklı bir sebepten dolayı siparişinizi teslim almaktan vazgeçerseniz, gönderim ve iade için kargo firması tarafından yansıtılan kargo bedelleri ALICI'dan tahsil edilecektir.

 
Firma Ünvanı: Savaş Kitap Basım Yayım Dağ. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Ostim Mahallesi 1208. Cadde No: 9 Yenimahalle / Ankara​
Eposta: [email protected]
Tel: 0312 434 35 97
Fax: 0312 432 44 28